Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

18.10.2022
MTLG 2022 Results: XL Meetings Destinations (Barcelona, 7a posició)
09.09.2022
El Barcelona Convention Bureau rep per segon any consecutiu el premi M&IT bronze, un dels reconeixements internacionals més importants de la indústria dels esdeveniments.
05.07.2022
Més de 800 empreses turístiques reben el segell Biosphere Sustainable Lifestyle pel seu compromís amb la sostenibilitat. Entre elles, 70 empreses membre del Barcelona Convention Bureau.

WHAT'S GOING ON

07
DES
2022

PPS EUROPEAN & GLOBAL PRICING WORKSHOPS AND CONFERENCE 2022

11
DES
2022

LASER CONGRESS AND EXHIBITION 2022

12
DES
2022

25 REUNIÓ SOCIETAT CATALANA D´HIPERTENSIÓ ARTERIAL / 31 JORNADES CATALANES SOBRE HIPERTENSIÓ ARTERIAL

12
DES
2022

INTERNATIONAL ELEVATOR & ESCALATOR SYMPOSIUM - IEES 2022

13
DES
2022

7th INTERNATIONAL CONFERENCE OF PHYSICAL EDUCATION AND SPORTS SCIENCE - ICPESS 2022

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Esdeveniments & Comunicació
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com